FAMILY OFFICE HUB

Bratislava, Globálny Family Office Hub v Európe
You are here:

Spoznajte nás

Moore BDR je rodinná firma, ktorá má viac ako 30-ročné skúsenosti v oblasti účtovníctva, auditu a daňového poradenstva. Najlepšou možnosťou pre Vás ako aj pre nás je, keď Vám poskytujeme služby vo všetkých týchto oblastiach súčasne. Pretože potom Vás ako nášho váženého klienta veľmi dobre poznáme a máme úplný prehľad o Vašich aktivitách. Vieme Vám následne pomôcť s Vašimi každodennými rozhodnutiami, ako aj s tými dlhodobými, vieme Vás informovať o aktualizáciách relevantnej legislatívy, zhodnotiť možné riziká, ktoré môžu vyplynúť z nových výziev a poskytnúť Vám odborný názor na rôzne otázky. Samozrejme, na základe osobných skúseností našej úspešnej rodinnej firmy vieme zabezpečiť aj služby na mieru pre rodinné firmy v rámci nášho Family Office HUB.

Prečítajte si viac

SLUŽBY FAMILY OFFICE

Žiadna poradenská firma nemôže venovať toľko pozornosti rodinnému podniku ako len rodinná poradenská firma.

VIAC O NAŠOM FAMILY OFFICE HUB

kinova

Ing. Ľudmila Svätojánska Kiňová, MBA

Naša odbornosť v tejto oblasti vychádza z osobných skúseností, keďže naša spoločnosť je zároveň rodinným podnikom, ktorý v súčasnosti prosperuje už štvrté desaťročie. Na základe toho, že pôsobíme v oblasti ekonomického poradenstva, Vám vieme podľa potreby ponúknuť široké spektrum ekonomických a právnych služieb ako aj poradenstvo pri Vašich individuálnych dopytoch.

Naším cieľom je sprevádzať Vás pri rôznych typoch výziev, ktorým denne čelíte. Delegovaním určitých úloh na nás môžete ťažiť z úspory Vášho drahocenného času a využiť ho na ďalšie rozhodnutia zameraných na hlavný biznis. Zároveň získate nezávislé a odborné posúdenie Vašej situácie, v ktorej sa práve nachádzate, v súvislosti s problémom alebo výzvou, ktorú práve riešite.

​Našou snahou je spoznať Vás a Vaše podnikanie, pochopiť Vašu víziu a preferencie, vyhodnotiť klady a zápory súčasného nastavenia Vášho podnikania, odhaliť podstatu možných problémov, a prísť s návrhom opatrení, ktoré budú riešiť existujúce problémy, a pomôcť vyhnúť sa potenciálnym problémom, ktoré by mohla priniesť budúcnosť.

​Portfólio našich služieb zahŕňa: účtovníctvo, mzdové účtovníctvo, audit, daňové poradenstvo, poradenstvo pri fúziách a akvizíciách, transferové oceňovanie a mnohé ďalšie. Aplikovaním skúseností zo všetkých týchto oblastí vieme primerane posúdiť Vašu situáciu a poradiť Vám najvhodnejší postup za daných okolností. Týmto spôsobom Vám vieme poskytnúť už otestovaný návrh riešenia v praxi, ktorý naozaj funguje.

Mag. Martin Kiňo

ČLÁNKY

Naše štandardy a členstvá

KONTAKTUJTE NÁS

Moore BDR s. r. o., Cesta k nemocnici 1B, 974 01 Banská Bystrica

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Vyberte si prosím

MÁM ZÁUJEM O ODBER NOVINIEK

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder