Poradenská spoločnosť Moore BDR je súčasťou siete Moore Global.

​Hlavným cieľom v sieti Moore je pomáhať ľuďom prosperovať – našim klientom a komunitám. Sme globálna účtovná a poradenská rodina s viac ako 29 000 ľuďmi v 547 kanceláriách v 113 krajinách. Spájame sa a spolupracujeme, aby sme sa postarali o Vaše potreby – lokálne, národné a medzinárodné.
Keď spolupracujete s firmami Moore, ste v kontakte s ľuďmi, ktorým veľmi záleží na Vašom úspechu a ktorí majú motiváciu a odhodlanie prinášať výsledky pre Vás a Vašu firmu. Budeme tu pre Vás vždy, keď nás budete potrebovať – pomôžeme Vám nahliadnuť do spleti informácií, usmerníme Vás pri Vašich rozhodnutiach a zaistíme, aby ste využili každú príležitosť.

Na rozdiel od konkurenčných korporátnych poradenských firiem Vám vieme ponúknuť jedinečný osobný prístup, ktorý sa v súčasnej rýchlej dobe zameranej iba na čísla bez emócii vytráca.

Aj napriek tomu, že vieme klientovi poskytnúť pridanú hodnotu vo forme osobného prístupu aký vie poskytnúť iba rodinná poradenská firma založená na patričných hodnotách, nezaostávame ani v medzinárodnom rozmere vďaka sieti Moore Global, ktorá nás spája s poradenskými firmami po celom svete.

​Moore BDR ponúka svojim klientom jedinečnú kombináciu toho najlepšieho v oblasti poradenstva a je preto unikátom na slovenskom trhu.