O NÁS

You are here:

BDR, spol. s r. o. je audítorská a poradenská spoločnosť zapísaná v Slovenskej komore audítorov so štátnou licenciou číslo 6. Spoločnosť bola založená piatimi partnermi v roku 1991 v Banskej Bystrici bez zahraničnej účasti. S rastom spoločnosti sa počet spoločníkov zvýšil na osem a otvorila sa pobočka v Bratislave.

BDR sa od samého začiatku zaradila medzi popredné audítorské spoločnosti, o čom svedčí aj každoročné umiestnenie v hodnotení audítorských spoločností v rámci rebríčku TOP TREND. Navyše, v roku 2009, toto umiestnenie predstavovalo prvé miesto medzi audítorskými spoločnosťami bez zahraničnej majetkovej účasti, alebo audítorskými spoločnosťami, ktoré sú členmi nadnárodných sietí.

Rodinná firma s medzinárodným prvkom

V roku 2010 našu spoločnosť oslovila medzinárodná audítorská spoločnosť Moore Stephens International Limited, aby sme ich zastupovali na území Slovenskej republiky.

Naše dlhoročné pôsobenie v oblasti poskytovania audítorských  a poradenských služieb sa prejavilo v roku 2011 kedy Ministerstvo hospodárstva SR a Ministerstvo sociálnych vecí a rodiny SR udelili spoločnosti BDR čestné uznanie za zodpovedné podnikanie, výrazný prínos pre hospodárstvo a zamestnanosť Slovenskej republiky pri príležitosti 20. výročia podnikania firmy.