O NÁS

You are here:

Moore BDR s. r. o. je audítorská a poradenská spoločnosť zapísaná v Slovenskej komore audítorov so štátnou licenciou číslo 6. Spoločnosť bola založená piatimi partnermi v roku 1991 v Banskej Bystrici bez zahraničnej účasti. S rastom spoločnosti sa počet spoločníkov zvýšil na osem a otvorila sa pobočka v Bratislave.

BDR sa od samého začiatku zaradila medzi popredné audítorské spoločnosti, o čom svedčí aj každoročné umiestnenie v hodnotení audítorských spoločností v rámci rebríčku TOP TREND. Navyše, v roku 2009, toto umiestnenie predstavovalo prvé miesto medzi audítorskými spoločnosťami bez zahraničnej majetkovej účasti, alebo audítorskými spoločnosťami, ktoré sú členmi nadnárodných sietí.

Rodinná firma s medzinárodným prvkom

V roku 2010 našu spoločnosť oslovila medzinárodná audítorská spoločnosť Moore Global International Limited, aby sme ich zastupovali na území Slovenskej republiky.

Naše dlhoročné pôsobenie v oblasti poskytovania audítorských  a poradenských služieb sa prejavilo v roku 2011 kedy Ministerstvo hospodárstva SR a Ministerstvo sociálnych vecí a rodiny SR udelili spoločnosti BDR čestné uznanie za zodpovedné podnikanie, výrazný prínos pre hospodárstvo a zamestnanosť Slovenskej republiky pri príležitosti 20. výročia podnikania firmy.

MOORE: Pomáhame prosperovať v neustále meniacom sa svete

Radi by sme Vás informovali o zmene, ktorá nastala 9.9.2019 – rozsiahly rebranding značky medzinárodnej účtovníckej a poradenskej siete Moore Stephens. Predstavenie nového loga, vizuálnej identity a stanovenie positioningu značky je zároveň ukazovateľom ďalšieho vývoja medzinárodnej siete.

Zmenou z Moore Global Limited Network na Moore chceme vyzdvihnúť tradičné silné stránky spoločnosti, a zároveň predstaviť modernejšiu značku, ktorá podporuje budúce úspechy svojich klientov a kladie dôraz na schopnosť poskytovať globálne riešenia klientom prostredníctvom členstva a spolupráce v medzinárodnej účtovníckej a poradenskej sieti.

Vedúci partner spoločnosti BDR sa k rebrandingu vyjadril nasledovne:

„Verím, že revitalizácia značky nás posunie strategicky vpred. Tento posun prinesie pozitíva nielen našim existujúcim zákazníkom, ale takisto osloví i potenciálnych klientov. Novou filozofiou značky je pomáhať prosperovať v neustále meniacom sa svete. Tento princíp sa snažíme uplatňovať u našich klientov každý deň. Budujeme vzťahy založené na dôvere a na kvalitnom a jasne cielenom poradenstve. Hlavným cieľom našich konzultácii je umožniť klientom, aby ich jedinou prioritou bola možnosť a dostatok času sústrediť sa na to, čo robia najlepšie.“

Výkonný riaditeľ Moore Global Anton Colella vysvetľuje, čo nová značka znamená pre klientov:

“V dnešnom neustále meniacom sa svete sa obchody čoraz viac uzatvárajú na medzinárodnej úrovni a elektronickou formou. Tento fakt musíme akceptovať a daným podmienkam sa prispôsobiť.

Nová identita značky Moore sa prispôsobuje svetu plnému rozhodnutí s globálnym dopadom, znalostí založených na dátach a potreby flexibility pri všetkom, čo robíme. Nová značka vám garantuje, že pri napĺňaní vašich ambícii vám vieme pomôcť nielen na lokálnej, ale aj globálnej úrovni. Práve takto vám umožníme prosperovať v neustále meniacom sa svete.

Nikdy nezabúdame na to, čo nás robí silnými, prečo naša sieť vznikla a ďalej rastie – je to naše odhodlanie budovať a posilňovať vzťahy s našimi klientmi.

Práve preto si pri myšlienke na budúcnosť ceníme naše dedičstvo z Moore Global Limited Network reflektujúce silné stránky spoločnosti, na ktoré sa naši klienti vždy mohli a môžu spoľahnúť: priame poradenstvo, vysokú kvalitu a vášeň pre to, čo robíme. Princípy, ktoré uplatňujeme každý deň vo viere, že vzťahy s našimi klientmi sú jednoducho viac než len práca.”

O spoločnosti Moore Global

Naším najdôležitejším cieľom je pomáhať ľuďom prosperovať. Či už to naším klientom, zamestnancom, ale tiež komunitám, v ktorých žijú a pracujú. Sme medzinárodná účtovnícka a poradenská rodina s takmer 30 218 zamestnancami v nezávislých firmách sídliacich v 114 krajinách. Spájame a nadväzujeme spoluprácu s cieľom uspokojiť všetky vaše potreby, a to a na všetkých úrovniach – lokálnej, národnej, či medzinárodnej.

Pokiaľ sa rozhodnete pre Moore, budete zaručene spolupracovať s ľuďmi so skutočným záujmom o váš úspech a so zápalom a nadšením pre skutočné výsledky v prospech váš a vašej spoločnosti. Ponúkame vám rozsiahlejší prístup k odborným poznatkom než ktorákoľvek iná spoločnosť. Budeme tu pre vás, kedykoľvek nás budete potrebovať a poskytneme vám informácie, ktoré vám pomôžu správne sa rozhodnúť a využiť každú príležitosť vo váš prospech. Pomôžeme vám prosperovať v meniacom sa svete.