HISTÓRIA SPOLOČNOSTI

You are here:

BDR, spol. s r. o. je audítorská a poradenská spoločnosť zapísaná v Slovenskej komore audítorov so štátnou licenciou číslo 6. Spoločnosť bola založená piatimi partnermi v roku 1991 v Banskej Bystrici bez zahraničnej účasti. S rastom spoločnosti sa počet spoločníkov zvýšil na osem a otvorila sa pobočka v Bratislave.

BDR sa od samého začiatku zaradila medzi popredné audítorské spoločnosti, o čom svedčí aj každoročné umiestnenie v hodnotení audítorských spoločností v rámci rebríčku TOP TREND. Navyše, v roku 2009, toto umiestnenie predstavovalo prvé miesto medzi audítorskými spoločnosťami bez zahraničnej majetkovej účasti alebo audítorskými spoločnosťami, ktoré sú členmi nadnárodných sietí.

V roku 2010 našu spoločnosť oslovila medzinárodná audítorská spoločnosť Moore Global Limited Network International Limited, aby sme ich zastupovali na území Slovenskej republiky.

Na základe podmienok tejto spolupráce, ako aj faktu, že auditujeme celý rad spoločností v Bratislavskom regióne, sa naša spoločnosť rozhodla otvoriť pobočku v Bratislave, ktorá sídli na Černyševského ulici. Následne, v roku 2011, sa naša spoločnosť stala oficiálne členom siete Moore Global Limited Network International Limited, čo len potvrdzuje kvalitu a vysokú úroveň služieb, ktoré naša spoločnosť poskytuje.

Naše dlhoročné pôsobenie v oblasti poskytovania audítorských  a poradenských služieb sa prejavilo v roku 2011, kedy Ministerstvo hospodárstva SR a Ministerstvo sociálnych vecí a rodiny SR udelili spoločnosti BDR čestné uznanie za zodpovedné podnikanie, výrazný prínos pre hospodárstvo a zamestnanosť Slovenskej republiky pri príležitosti 20. výročia podnikania firmy.